28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

361
28 жовтня

Шановні ветерани, жителі Світловодщини!

Від щирого серця вітаємо вас із 74-ою річницею визволення України від фашистських загарбників! Саме 28 жовтня стало переломним днем для України – розпочалося визволення нашої території від окупантів.

У цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам, уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Українці ніколи не забудуть про цю страшну сторінку історії, про неймовірно велику ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини, за наше майбутнє.
Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Бажаємо всім жителям Світловодщини добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання нашого рідного краю, зміцнення і розбудови незалежної України.

Сергій Твердовський,

голова районної державної адміністрації.

Роман Домбровський,

голова районої ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"