Дякуємо за щедрість і добро!

298

9 вересня наша Григорівка відзначала своє свято, яким ми, представники старшого покоління, насолодилися від душі. Чи міг залишити байдужими концерт, у підготовці якого брали участь наші діти, онуки, і, навіть, правнуки? А як приємно насолодитися спілкуванням, бо роки беруть своє, і все рідше ми зустрічаємося – даються в знаки хвороби, хатні справи та господарство і просто відсутність можливості зустрітись, як колись, жителям віддалених кутків села. А ще приємно, коли наш вік шанують. Цього дня у нас було достатньо всього – і добрих споминів, і хорошого настрою і спілкування. А щедрий святковий стіл нам подарував сільгосппідприємець Айкарам Рашидович Тартикян.

Приємно, що він гостинно пригощав, припрошуючи кожного до столу, спілкувався з нами. Щиро дякуємо Айкараму Рашидовичу за його щедрість, за те, що вислухав кожного з нас, бо такий вже наш вік, любимо, щоб нас почули.

Бажаємо доброго здоров’я, щасливої вдачі. Нехай Господь благословляє Ваш довгий вік, а Богородиця оберігає Вас та Вашу родину. Щиро зичимо, щоб Ваше подвір’я повнилося дитячим сміхом і многая літа.

З повагою, Ваші односельці.

Поширити
"Вісті Світловодщини"