Конституція – головний закон України

177

Напередодні свята районна бібліотека провела інформаційно-просвітницьку годину, на якій віддали данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. Протягом заходу декламувалися вірші у виконанні учениці 10 класу ЗШ №10 Катерини Бистрякової та величні пісні про Україну у виконанні народного аматорського вокального ансамблю «Мрія» районного Будинку культури. Також згадувалися цікаві легенди про символи держави.

З нагоди 21-ої річниці Конституції України присутніх вітали представники влади: голова районної ради Роман Домбровський (на фото) та заступник голови Світловодської РДА Володимир Похілов. Вони звернули увагу на видатну історичну постать Пилипа Орлика, гетьмана України, який є автором першої в Україні Конституції, а також підкреслили: Конституція України 1996 року є Основним законом Української держави, що закріплює суспільно-політичний і державний устрій, права, свободи та обов’язки громадян України.

Під час заходу було презентовано тематичну виставку «Конституція – паспорт України».

Особливу увагу привертала виставка-конкурс «Державні символи у вишивці» – творчі роботи, які надали мешканці району Катерина Куліш та Галина Чемадура (с. Подорожнє), Лідія Шликова (с. Нагірне), Наталія Водяна (с. Глинськ), Тетяна Швець (районна бібліотека).

Юлія Похілова,
директор районної бібліотеки.

Поширити
"Вісті Світловодщини"