Запрошуємо до співпраці на «Зимівник Павлюка».

116
«Зимівник Павлюка»
«Зимівник Павлюка»

Український народ здавна був одним із найталановитіших у світі. Жага до самостійності й незалежності сприяла збагаченню народної творчості, мистецтва та справжніх українських традицій. Саме таку мету поставили перед собою працівники відділу культури і туризму районної державної адміністрації створюючи у селі Павлівка зелену садибу.

Адміністративна група відділу культури і туризму РДА разом з працівниками районної бібліотеки та Будинку культури, вирушили з робочим десантом на продовження робіт з облаштування зеленої садиби «Зимівник Павлюка» до села Павлівка. Ремонтні роботи планується завершити до Дня незалежності України.

Просимо усіх небайдужих допомогти з облаштуванням садиби, як майбутнього історично-туристичного об’єкту нашого краю. Просимо надати декоративно-ужиткове приладдя, вироби мистецтва, різні предмети, а саме: меблі, столові прибори, взуття, покривала, домоткані рядна, килими, гончарні вироби, чи вироби з кераміки, мальовані чи вишиті картини різних років, вишиті сорочки, українські рушники, вироби з дерева та природних матеріалів, а також фіранки, штори, які вже використовувались у побуті і можуть бути подаровані.

За інформацією просимо звертатися за номером : 098-079-64-85.

Адміністрація районної бібліотеки.