Міністерство юстиції дало старт всеукраїнському проекту «Я МАЮ ПРАВО!»,

374

Я МАЮ ПРАВО!

Твої права – твій захист

Міністерство юстиції впродовж останніх років створило одну з найрозвинутіших у світі систем надання безоплатної правової допомоги громадянам, які не можуть собі дозволити приватного адвоката. Цього року ініційовано наступний її етап – підвищення рівня знань українців про свої права.

7 червня 2017 року Міністерство юстиції  дало старт всеукраїнському проекту «Я МАЮ ПРАВО!», завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами України, навчити ці права реалізовувати та захищати.

Проект «Я маю право» буде залучати до участі місцеві громади, відповідні громадські організації і цільові групи. До реалізації проекту залучені фахівці Міністерства юстиції, регіональних управлінь юстиції та їх структурних підрозділів, фахівці системи безоплатної правової допомоги.

Так, відповідно до графіку, працівники «Світловодського бюро правової  допомоги»  протягом вересня 2017 року здійснили виїзди в мобільні точки доступу до правової допомоги та здійснили прийом громадян в селищі Власівка, селі Велика Андрусівка,  Подорожнє,  Павлівка,  Миронівка з усіх правових питань, які цікавили мешканців. В населених пунктах проводяться заходи по інформуванню населення по попередженню рейдерських захоплень землі та майна. В навчальних закладах міста та району заплановані та проводяться правопросвітницькі заходи з усього спектру правових питань, направлених на  підвищення рівня знань щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності захищати свої права. В жовтні 2017 року заплановані виїзди працівників «Світловодського бюро правової допомоги» до сіл Світловодського району: Велика Скельова та Микільське .

Сьогодні прості українці  в кожному районному центрі чи невеликому містечку  можуть звернутися до юристів чи адвокатів місцевих центрів чи бюро правової допомоги, які захистять кожного.

13 вересня 2017 року на своєму засіданні Кабінет Міністрів України прийняв рішення презентувати Національній раді реформ при Президентові України стратегію розвитку проекту  та звернутися з ініціативою оголосити 2018 рік роком реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Для отримання безоплатної правової допомоги можна звернутися до  «Світловодського бюро правової допомоги» Олександрійського місцевого центру з надання  БВПД  за адресою:

м. Світловодськ, вул. Павлівська,13а, (колишня Куйбишева) Тел.: (05236) 3-25-25.

Начальник «Світловодського бюро правової допомоги» Алла Мирошник

Поширити
"Вісті Світловодщини"