Блог

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності Світловодського відділу Знам’янської місцевої прокуратури на території міста Світловодська та...

Світловодським відділом Знам’янської місцевої прокуратури у межах повноважень, визначених ст. 131-1 Конституції України та Законом України «Про прокуратуру», упродовж 2017 року вживались системні заходи з метою забезпечення належної реалізації повноважень прокурорів у кримінальній сфері та поза межами кримінального судочинства.

Кроки до нормального артеріального тиску

Тривале підвищення артеріального тиску може призвести до порушення діяльності органів і систем організму. За минулий рік 1012 хворих з ускладненнями гіпертонічної хвороби ( 2016 рік – 915) отримали стаціонарне лікування в Світловодській ЦРЛ, в т.ч. з гострим інфарктом міокарду – 82 особи, з гіпертонічною хворобою, кризовий перебіг – 89 осіб, з них 45 осіб працездатного віку, з гострим порушенням мозкового кровообігу – 88 осіб, складні порушення серцевого ритму – 324 особи та іншими ускладненнями.
Міністр юстиції України Павло Петренко

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: як припинити насильство в сім’ї?

Пане міністре, хочу звернутися до вас за порадою. Ви неодноразово говорили про боротьбу з насильством у сім’ї і казали, що насильство – це не тільки коли б’ють, а й коли принижують і знущаються. В мене, на жаль, склалася така ситуація, що чоловік постійно показує свою зневагу до мене. Що мені робити в такому випадку, як це припинити? Наталя Гук
video

День Соборності України 22.01.2018 Микільська школа Світловодський район Кіровоградська область

День Соборності України 22.01.2018 Микільська школа Світловодський район Кіровоградська область
video

Світловодський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Світловодський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

На прийомі громадян представники КЗ “Павлівське НВО”

Голова районної державної адміністрації провів позачерговий особистий прийом громадян. 22 січня 2018 року голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський провів позачерговий особистий прийом громадян, під час якого прийняв 3 особи.

Ми патріоти!!!

З 1999 року відзначається День соборності України. Тепер щороку 22 січня український народ святкує річницю з моменту підписання Акту злуки про об’єднання УНР і ЗУНР.

На щопонеділковій нараді при голові РДА

22 січня 2018 року відбулася нарада при голові райдержадміністрації, яка передувала он-лайн нараді ОДА. Сергій Сергійович подякував всім, хто взяв участь у флеш-мобі на мосту Кременчуцької ГЕС, привітав з Днем Соборності України, побажав нам єдності, взаємоповаги та взаєморозуміння.

Рятувальники закликають громадян не виходити на тонку кригу!

У зв'язку із пониженням температурних показників та морозною погодою на водоймах почав формуватися льодовий покрив, товщина якого становить до 5 сантиметрів та є небезпечною.

Обережно: дифтерія. МОЗ закликає вакцинувати дітей і вакцинуватися дорослим

У зв’язку з небезпечністю хвороби та низьким рівнем охоплення щепленнями в Україні, МОЗ рекомендує вакцинацію для дітей і ревакцинацію для дорослих. Для лікування дифтерії в Україні наявна протидифтерійна сироватка.

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ!!!

Сьогодні 20 січня 2018 року відбулося третє позачергове засідання оперативного штабу по запобіганню надзвичайних ситуацій у Світловодському районі.

Завжди напоготові

Після святкування свята Водохреща, 19 січня 2018 року о 14.30 у кабінеті голови РДА відбулося друге засідання оперативного штабу по запобіганню надзвичайних ситуацій у Світловодському районі.