Блог
Фото: Адміністрація президента України Президент Петро Порошенко провів Військовий кабінет

Порошенко провів засідання військового кабінету РНБО

Президент Петро Порошенко скликав у вівторок, 21 листопада, позачергове засідання Військового кабінету Ради національної безпеки і оборони через загострення ситуації в окремих районах Луганської області, повідомляє прес-служба глави держави.
трезуб

Найбільший приріст доходів мають районні бюджети

Цей факт директор департаменту фінансів ОДА Сергій Шеремет пояснив значною питомою вагою податку на доходи фізичних осіб, який зростає більшими, ніж інші податки темпами. За його словами, при збільшенні доходів загального фонду порівняно з січнем-жовтнем 2016 року в цілому по області на 38,6% доходи районних бюджетів збільшилися на 52,7% (на 271 млн.грн.).
трезуб

Кіровоградщина посіла 6 місце у державі за обсягами промислового виробництва

Про це під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомила директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ніна Рахуба. На нараді, зокрема, розглядалося питання стосовно соціально-економічного розвитку області за січень – вересень поточного року.
трезуб

Кіровоградщина у п’ятірці лідерів за темпами зростання заробітної плати

Про це під час апаратної наради наради в облдержадміністрації повідомила директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ніна Рахуба.

З 2 листопада встановлено тариф на оформлення закордонного паспорта

Кабінет Міністрів України встановив вартість оформлення закордонного паспорта за 20 робочих днів – 253 грн, за три робочі дні – 506 грн.
Лілія Гриневич

Україна вже рік асоційований член CERN – це дає можливості нашим науковцям працювати на...

Про це йшлося на відкритті виставки з нагоди річниці асоційованого членства України в CERN сьогодні, 20 листопада 2017 року, в приміщенні МОН, - передає прес-служба Міносвіти.

Нодулярний дерматит великої рогатої худоби

Заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби (ЗВД ВРХ), нодулярний дерматит – вірусна хвороба великої рогатої худоби, що характеризується пропасницею, набряками підшкірної клітковини, внутрішніх органів та кінцівок, утворенням типових, схильних до некротичного розпаду вузликів (горбочків) у шкірі та слизових оболонках травного каналу й дихальних шляхів, ураженням очей та генералізованим лімфаденітом.

Педикульоз. Не втрачаємо пильності!

Медики всього світу постійно стурбовані такими проблемами як СНІД, туберкульоз, холера та інші особливо-небезпечні інфекції. Однією з таких не менш значимих проблем є банальний, на перший погляд, педикульоз, або народна назва воші, вошивість. Нічого особливого, паразит як і всі інші, з яким треба боротися.
Міністр юстиції України Павло Петренко

Консультує Міністр юстиції: чи є законними побори в школах?

Доброго дня. Ви часто їздите в регіони і, мабуть, добре розумієте, як ми тут живемо. Зарплати у нас невеликі, за все доводиться платити, а тут ще й постійні побори в школі - то на канцтовари, то на миючі засоби, то на ремонт. Скажіть, будь ласка, наскільки вони законні й чи обов’язково їх сплачувати? Стефанія Король
Сергій Твердовський

Шановні працівники сільськогосподарської галузі Світловодщини!

Саме у цю прекрасну пору, коли закінчена основна робота на полі, ви, хлібороби, святкуєте своє професійне свято – день працівників сільського господарства.
Олесь Довгий

Шановні працівники сільськогосподарських підприємств!

19 листопада – День працівників сільського господарства!

Шановні працівники сільського господарства!

19 листопада – День працівників сільського господарства!

Ми у соцмережах

0ПослідовникиНаша група у Facebook
1ПослідовникиПоширити
3ПослідовникиПоширити