Блог
Мухомор

Профілактика отруєнь грибами

Основні причини отруєнь: вживання отруйних грибів; неправильне приготування умовно їстівних грибів; вживання старих або зіпсованих їстівних грибів; вживання грибів, що мають двійників або змінилися...
трезуб

Уряд виділить 1 млрд. гривень на підтримку фермерів

13 вересня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки».
трезуб

Підготовлений урядом бюджет розвитку сприятиме подальшому відновленню економіки і збільшенню інвестицій у людський капітал

15 вересня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував проект державного бюджету на наступний рік. Уряд запропонував Верховній Раді розглянути бюджет зростання, який трансформує економічні успіхи в підвищення рівня життя українців. Доходи зведеного бюджету збільшаться на 15% і вперше перевищать 1 трлн. грн.
графік відключень електроенергії

Графік відключень електроенергії для виконання планових ремонтних робіт Світловодським РЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго» в жовтні...

За довідками щодо вимкнення електроенергії, та можливу зміну графіку відключень звертатися за тел. 2-34-42, 2-27-24.
Світлана Калугіна

“Метаморфози”

З чим можна порівняти ту любов, Яка підносить нас, немов на хвилях Аж до небес? А потім стрімголов Ми летимо у прірву геть безсилі.
Світлана Калугіна

“Поговори зі мною”

Поговори зі мною пошепки, Не дай заплутатись в тенетах самоти. Твій подих, наче вітру поштовхи, Мене до тями зможе привести.
Світлана Калугіна

“Я напишу”

Я чужі долі пишу у віршах, Усе чуже, немов своє, сприймаю. Сміється й плаче немічна душа - Віршами я радію і страждаю.

Всеукраїнський турнір зібрав у Кропивницькому понад 400 дзюдоїстів

ІІ відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо, присвячений Дню військового розвідника України, відбувся у Кропивницькому 16 вересня.
трезуб

На Кіровоградщині відбулось виїзне засідання штабу з протидії рейдерству

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Коломійцев провів виїзне засідання штабу з протидії рейдерству в аграрному секторі, у якому взяли участь керівництво райдержадміністрації, ГУ юстиції в Кіровоградській області, слідчого управління ГУ Національної поліції в області, ГУ Держгеокадастру в області, голова Кіровоградської асоціації фермерів, Петрівський сільський голова, представники громадських організацій.
Сергій Кузьменко

Кузьменко: У школах мають працювати педагоги, а не політики

Конфліктну ситуацію, яка виникла стосовно функціонування шкіл у Великоандрусівській об’єднаній територіальній громаді, прокоментував голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час щопонеділкової апаратної наради.

На Кіровоградщині затримали рибного браконьєра

16 вересня в ході проведення рейду працівниками Кіровоградрибоохорони спільно з співробітниками Світловодського ВП ГУ НП в Кіровоградській області було виявили факт незаконного вилову риби на човні за допомогою 3 месинових сіток, загальною довжиною 300 м.

Ми у соцмережах

0ПослідовникиНаша група у Facebook
1ПослідовникиПоширити
1ПослідовникиПоширити