Відбувся фізкультурно-спортивний фестиваль “Козацький гарт”

85

7 лютого у спортивній залі Великоандрусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап фізкультурно-спортивного фестивалю “Козацький гарт” у рамках  районної спартакіади серед учнів загальноосвітніх шкіл району на 2016-2017 рік.
У змаганнях взяли участь 2 команди Великоандрусівської школи, а також Григорівської, Глинської, Захарівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Павлівського навчально-виховного об’єднання.
Змагання проходили серед дівчат та хлопців 5-10 класів у стрибках в довжину з місця, “човникового бігу”, стрибках через скакалку (дівчата) та перетягуванні канату.
І місце зайняла команда №1 Великоандрусівської ЗШ І-ІІІ ст., ІІ місце – Григорівської ЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце розділили команда Павлівського НВО і команда №2 Великоандрусівської ЗШ І-ІІІ ст.,  четвертими стали спортсмени із Захарівської  ЗШ І-ІІІ ст., п’ятими – учні Глинської ЗШ І-ІІІ ст.
В особистому заліку також визначили найкращих.  У човниковому бігу з результатом 9,75 с. перемогла Анастасія Сергієнко, друге місце із результатом 9.83 с. виборола Наталія Чайка, на третьому місці із результатом 9.89 с. – Юлія  Зубенко. Серед хлопців теж визначилися переможці. Кращими стали  Владислав Дудник і Володимир Коломоєць – 8.67 с.,  Андрій Гавриш із результатом 8.83 с. став третім.
Стрибки у довжину з місця з результатом 2м. 12 см. першою стала Діана Середа, другою – Марина Бабенко (2м.08 см.), третє місце виборола Анастасія Сергієнко із результатом 2м.07см.; перше місце серед хлопців виборов Володимир Коломоєць (2м 45 см), другим став  Максим Клименко (2м 43 см), третім – Андрій Гавриш (2м 42см).
Стрибки через скакалку: з результатом 112 разів кращою стала Юлія Зубенко,  срібним та бронзовим призерами стали Анастасія Сергієнко та Єлизавета Покотило.
Після нелегких перегонів команди найсильніших хлопців взялися перетягувати канат. Слід зауважити, що цей конкурс був емоційним. І місце зайняла команда хлопців Великоандрусівської ЗШ І-ІІІ ст., ІІ місце – Григорівської ЗШ І-ІІІ ст., ІІІ – Захарівської ЗШ І-ІІІ ст.

Переможці змагань нагороджені грамотами сектору молоді та спорту районної державної адміністрації.
Команда Великоандрусівської школи візьме участь у ІІІ обласному етапі фізкультурно-спортивного фестивалю “Козацький гарт”, який  відбудеться 28 квітня  у Малій Висці. Тож побажаємо їм успіхів і високих результатів!
Хочу висловити подяку директору Великоандрусівської ЗШ І-ІІІ ст. Василю Петрову за теплий прийом і смачний обід для учасників змагань.

Лариса Самойленко,завідувач сектору молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації.