1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Юні друзі!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Ви – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Ми, дорослі, прагнемо, щоб ви росли здоровими та радісними, а ще віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, аби прославляти свої родини і рідний край! Заради цього всі ми живемо та працюємо, а нині вірою і правдою боронимо незалежність нашої Батьківщини!
Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!
Знайте: ми вас дуже любимо і хочемо в майбутньому бачити здоровими, розумними, мудрими, щирими, відкритими і впевненими у власних силах!
Творіть, здобувайте нові знання, розвивайте свої здібності, досягайте успіхів і будьте гідними громадянами України.
Добра вам, здійснення мрій, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул! Миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні!

Сергій Твердовський,
голова Світловодської районної державної адміністрації.