“Так” здоровому способу життя

«Робота бібліотек по формуванню позитивної мотивації на здоровий спосіб життя серед користувачів» – ось тема районного семінару, який нещодавно відбувся на базі Великоскельовської сільської бібліотеки.
Його учасниками були бібліотекарі з Миронівської, Павлівської сільських бібліотек та представник з районної бібліотеки. Завідуюча бібліотекою, Надія Скринько ділилася з колегами своїм досвідом роботи. Вона наголосила на тому, що одним з пріоритетних напрямків роботи її  бібліотеки є популяризація здорового способу життя серед користувачів. А втілює Надія Іванівна це в життя за допомогою різних форм і методів роботи, серед яких: диспути, уроки здоров’я, читацькі діалоги, години здоров’я тощо.  Учасниками таких заходів є учнівська молодь. При проведенні заходів, бібліотекар залучає вчителів та фахівців.
Ми ж порадили не оминати таку групу читачів, як люди похилого віку, бо вони чи не найбільше потребують інформації.
Ми були на виїзному семінарі після того, як Великоскельовська громада  відсвяткувала  День села. Тому бібліотекар запропонувала нам поринути в історію села, його минуле і сьогодення. Серед присутніх була поважна гостя Варвара Олексіївна, голова ветеранської організації, яка з великою теплотою і любов’ю ділилася спогадами про рідний край.
Також бібліотекар організувала екскурсію пам’ятними знаками та спорудами Великої Скельової.
І, насамкінець,  учасникам семінару була запропонована гра-симулятор «Світ громад», яку майстерно провела керівник ГО «Майбутнє без меж» Ганна Курусь. Це гра-тренінг, де ми навчалися співпрацювати у громаді, кооперуючись та взаємодіючи один з одним.
Дякуємо всім за гостинність та привітність. Ми отримали максимум позитиву та гарного настрою.

Світловодська районна бібліотека.

Поширити
"Вісті Світловодщини"