Шкіпер, юрисконсульт, медсестра: які вакансії презентували безробітним Світловодщини?

Днями у приміщенні Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій – захід, який допомагає громадянам правильно зорієнтуватися на ринку праці, знайти місце роботи. Усього захід відвідало 25 осіб.
Розпочала ярмарок вакансій заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Зінаїда Лузан, яка розповіла про наявні вакансії та представила присутнім представників роботодавців: Світловодську центральну районну лікарню, ТДВ «Світловодське кар’єроуправління», Власівський пансіонат для ветеранів війни та інвалідів з геріатричним відділенням, ТОВ виробниче-технічне підприємство «Асма-прилад», ТОВ «Світловодський завод металоконструкцій» та інші.
Представники роботодавців та начальники відділів кадрів проінформували безробітних про вимоги до претендентів на вакантні робочі місця. Так, шукачам роботи були представлені посади головного бухгалтера, інженера-конструктора, сестри медичної, юрисконсульта, апаратника оброблення зерна, шкіпера та інші. Представники роботодавців наголосили, що на підприємстві враховують працелюбність, сумлінне виконання обов’язків, бажання професійного росту, порядність та вболівання за спільну справу.
Майбутні кандидати  на посади мали змогу заповнити анкети та презентувати себе під час особистої співбесіди. За результатами заходу 6 осіб одразу погодилися на співбесіду безпосередньо у роботодавця.
Такі інформаційно-роз’яснювальні заходи дуже потрібні людям. Адже в умовах сьогодення серед вимог роботодавців – фахова компетентність, здатність до професійного розвитку, володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, комунікабельність, відповідальність, енергійність, вимогливість до себе, вміння працювати в команді.
Наталія Котова, провідний фахівець з питань зайнятості населення Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Поширити
"Вісті Світловодщини"