16 липня – День бухгалтера України

ШАНОВНІ БУХГАЛТЕРИ!
ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Від важливої та надзвичайно відповідальної праці бухгалтера залежить ефективне функціонування господарського механізму держави, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації. Ваша професія вимагає спеціальних знань, досвіду, особливої уваги, вміння швидко орієнтуватися у мінливому законодавстві. Від вашого професіоналізму і сумлінного ставлення до роботи залежить і своєчасна та повна сплата податків.

Переконані, що сумлінність і вірність обов’язку кожного бухгалтерського працівника буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення місцевих бюджетів та скарбниці, важливою умовою подальшого розвитку нашого району, а ваш досвід, високі моральні якості та наполегливість сприятимуть подальшому впровадженню високих стандартів бухгалтерської справи, забезпечать ефективне та раціональне використання державних коштів.

Нехай ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на благо розвитку та процвітання Світловодщини.

Сергій ТВЕРДОВСЬКИЙ,
голова районної
державної адміністрації

Роман ДОМБРОВСЬКИЙ,
голова
районної ради

Поширити
"Вісті Світловодщини"