16 вересня – День працівників лісу

Щиро вітаю працівників лісу із професійним святом!
Ваша професія – одна з найважливіших на Землі. Ліси – це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Це безцінний дар, особливе багатство.
Для України діяльність майже стотисячного колективу працівників лісогосподарської галузі має особливе значення – і надалі збільшувати лісистість території країни до європейського рівня, оберігати екологічну привабливість лісів, запроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками, піднімати матеріальну базу лісової науки й освіти до сучасного європейського рівня тощо.
Охорона цього безцінного дару природи – високе покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи. Спрямовуючи зусилля на зміцнення лісового фонду України, лісівники вносять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.
Сподіваюсь, що ваша важка наполеглива праця щодо збереження, невиснажливого використання та відтворення лісів України буде взірцем для всіх інших країн Європи і Світу.
Шановні працівники та ветерани лісового господарства, дякую вам за невтомність і самовідданість та щиро бажаю щастя, добра і достатку.

Сергій Твердовський, голова Світловодської районної державної адміністрації.