6 грудня – День Збройних сил України

Шановні наші
воїни-захисники та волонтери!

6 Грудня – це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність і неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам їх героїчний подвиг та безмежну відданість своїй Батьківщині.
Проте, День Збройних сил України – це, насамперед, свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна є суверенною.
Напередодні цього свята Україна вшановує і волонтерів. В нашій державі, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце, адже волонтери у нас – це діти, які зігрівають захисників листами, малюнками, цукерками та улюбленими іграшками; це пенсіонери, студенти, що віддають останні копійки, аби допомогти військовим; це патріоти, що всіляко допомагають боронити нашу рідну українську землю від агресора; це люди, які віддають всі свої заощадження на лікування поранених, які купують амуніцію для військових, які забезпечують житлом та продуктами харчування тих, хто цього потребує.
Дорогі захисники Вітчизни, шановні волонтери! Прийміть щирі вітання та побажання козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили.
Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

З повагою Сергій Твердовський.


Поширити
"Вісті Світловодщини"