Район активно долучається до ремонту ЦРЛ

У Центральній районній лікарні наближається до завершення ремонт чотирьох палат хірургічного відділення. Про це «Вістям Світловодщини» повідомив головний лікар НКП «Центральна районна лікарня Світловодської міської ради» Юрій Котенко.

– Наприкінці весни я звернувся до голови Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського з пропозицією винайти можливість виділити кошти із районного бюджету на ремонт двох палат хірургічного відділення нашої лікарні. На той час у цьому відділенні вже тривали ремонтні роботи. Оскільки ЦРЛ обслуговує і громаду Світловодського району, ця пропозиція з мого боку була логічною і мала на меті покращити умови перебування на лікуванні хворих, у тому числі і тих, які поступають до хірургічного відділення зі Світловодського району.
Через нетривалий час районна державна адміністрація повідомила про те, що мою пропозицію розглянуто, депутати районної ради підтримали її під час сесії, і з районного бюджету виділено 98 тисяч гривень на ремонт чотирьох палат.
сказав Юрій Котенко.
У тісній співпраці із головою районної державної адміністрації Сергієм Твердовським, а пізніше – із першою заступницею голови РДА Наталією Гаврилюк у хірургічному відділені ЦРЛ розпочалися ремонті роботи. Окрім оновлення приміщень сюди закупили нові умивальники, світильники, замінили вікна на металопластикові, встановили металопластикові двері.
– Ремонт ми проводили поетапно. Спочатку до районної державної адміністрації подавали про­ектно-кошторисну документацію на одну палату, під неї нам перераховували кошти, ми виконували всі роботи, звітували перед районною державною адміністрацією про виконану роботу з обов’язковим фотозвітом. Потім готувався кошторис на ремонт іншої палати і так далі. Сьогодні добігає кінця ремонт в останній, четвертій палаті. У двох відремонтованих наразі перебувають хворі, які дуже задоволені новими умовами, – демонструючи відремонтовані палати.

говорить Юрій Котенко.

Як зазначив головний лікар, аби економно витрачати кошти, ремонтні роботи проводилися власними силами. До нового року їх планують закінчити.
– Зазначу, що проведено хороший, якісний ремонт. Хворі, які перебувають на лікуванні, медичний персонал дуже задоволені і навіть здивовані тим, що тут зроблено. Хочу висловити велику вдячність керівництву районної державної адміністрації, депутатам районної ради за можливість значно покращити умови перебування хворих у хірургічному відділенні ЦРЛ. Звичайно, у цих чотирьох палатах у першу чергу будуть отримувати лікування громадяни та учасники АТО/ООС, які проживають на території Світловодського району.

У майбутньому ми плануємо провести ремонт у травматологічному відділенні, тому сподіваюся, що співпраця із владою Світловодського району буде такою ж плідною і надалі, адже наша мета спільна – створити кращі умови перебування хворих на лікуванні у Центральній районній лікарні. З цим питанням ми будемо звертатися і як до міської влади, так і до районної, адже з 19 жовтня цього року наша лікарня перетворилася в комунальне некомерційне підприємство, тож в яких умовах будуть лікуватися наші жителі – залежить від нас самих.

на завершення розмови сказав Юрій Котенко.

Від себе додам, що, окрім цього, палата №17 хірургічного відділення Світловодської ЦРЛ відремонтована за кошти благодійних внесків.
Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"