20 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

240

Шановні жителі Світловодщини!
20 травня Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій. У цей день ми згадуємо наших співвітчизників, чия доля була переламана більшовицьким режимом, хто був знищений на рідній землі, кому випали нелегкі випробування у таборах і тюрмах Сибіру.
Це день пам’яті про мільйони покалічених доль, про людей, розстріляних без суду і без слідства, відправлених до таборів та заслань, позбавлених своїх громадянських прав.
Вся Україна схиляє голову перед людьми, що стали жертвами більшовицького режиму. Клеймо «ворогів народу» лягло в ті часи на тисячі родин. Мільйони людей загинули в результаті терору і сфабрикованих звинувачень.
Невинні жертви диктаторського радянського режиму є нагадуванням про цінність незалежності і свободи.
Дивлячись на страшні події минулого століття, варто пам’ятати про небезпеку, яка нависла над нашою країною зараз. Сьогодні на сході країни ціною власного життя наші воїни попереджують повторення історії і боронять не лише Україну, а й увесь світ.
Наше з вами завдання – зберегти для майбутніх поколінь історію Української держави, не забути прикладів героїчної визвольної боротьби та її учасників, вистояти проти нинішньої агресії, відстояти територіальну цілісність держави.
Переконані, що пам’ять про національні трагедії нашої держави священна так само, як і про наші перемоги.
Вічна пам’ять безневинно загиблим, закатованим українцям! Слава Героям, які живуть поруч з нами!

Сергій Твердовський, голова районної державної адміністрації.

Роман Домбровський, голова районної ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"