22 вересня – День партизанської слави

Шановні ветерани, учасники партизанського і підпільного руху!
Щиро вітаєю вас із Днем партизанської слави!
Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.
У цей день ми вшановуємо подвиг партизанів та підпільників у період Другої світової війни, на роки якої випали найважчі та найжорс­токіші випробування для нашого народу. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. Серед них були і наші земляки, славні сини та доньки Світловодщини. Це справжні герої, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про їх мужність, стійкість та самовідданість.
Сила духу, патріотизм цих людей передається до їхніх нащадків, які сьогодні продовжують героїчну справу своїх пращурів на Сході країни. Болюча втрата патріотів запалює вогонь у серцях всієї країни, піднімаючи народ на нові героїчні подвиги задля збереження територіальної цілісності нашої держави. Саме це є запорукою нашої непереможності і разом з тим дає впевненість у тому, що наш народ – незламний.
Бажаю мужнім учасникам партизанського і підпільного руху міцного здоров`я, щастя, сімейного затишку та невичерпної життєвої енергії в ім’я одвічної духовної єдності поколінь.
З повагою Сергій Твердовський,
голова Світловодської районної державної адміністрації.