24 червня – День молоді

ДОРОГІ ДРУЗІ, МОЛОДЬ СВІТЛОВОДЩИНИ!

Від щирого серця вітаємо усіх із Днем молоді! Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші рішення. Це час становлення, професійного вибору, час планування майбутнього. Це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.

Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів в усьому, любіть свою країну. Сучасні і освічені, ви – сьогодення нашого краю і його майбутнє. Ваша невичерпна енергія і завзяття знаходять втілення у всіх ваших справах. Сьогодні нашій країні потрібні ваші успіхи, ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого.

З нагоди свята бажаємо усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого ви прагнете!

Сергій ТВЕРДОВСЬКИЙ,
голова районної
державної адміністрації.

Роман ДОМБРОВСЬКИЙ,
голова
районної ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"