28 липня – День хрещення Київської Русі-України

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Щиро вітаємо вас зі святом торжества духовності – 1030-ою річницею хрещення Київської Русі!

У ці дні вся Україна разом із віруючими-християнами на найвищому державному рівні відзначає доленосну знакову подію.

Вибір, який зробив у 988 році святий рівноапостольний князь Володимир, мав справжній цивілізаційний характер. Християнство зіграло виняткову роль в історії нашої держави, стало культуротворчим чинником життя суспільства, сформувало його духовність і мораль.

Християнські цінності і донині залишаються запорукою моралі та злагоди у суспільстві. Відзначення річниці хрещення – це прекрасна нагода осмислити пройдений нашим народом тисячолітній шлях, нашу роль в історії Європи та світу.

Цей ювілей підкреслює національне духовне відродження українського суспільства та його готовність до набуття європейської ідентичності та розбудови демократичної країни.

Щиро бажаємо усім жителям Світловодщини міцного здоров’я, миру і злагоди, благополуччя, натхнення та успіхів в усіх добрих починаннях і справах.

Нехай свято 1030-річчя хрещення Київської Русі послужить відродженню нашої історичної пам’яті, поверне нас до святих джерел християнської духовності, оновить та об’єднає задля майбутнього міцної, розвиненої і процвітаючої України!

Наталія ГАВРИЛЮК,
перший заступник голови районної державної адміністрації.

Роман ДОМБРОВСЬКИЙ,
голова районної ради

Поширити
"Вісті Світловодщини"