3 листопада – День працівників соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери! Щиро вітаємо вас із професійним святом!
Соціальні працівники – це люди, які, перш за все, за покликом душі надають допомогу нашим співвіт­чизникам. Турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує – це завдання, які ви щодня виконуєте.
Працівники соціальної сфери не лише віддані своїм професійним обов’язкам, вони здійснюють місію добра, милосердя, подекуди – й порятунку. І саме від вас, шановні працівники соціальної сфери, залежить довіра наших громадян до держави. Висока оцінка вашої ролі в системі державного управління і створення добробуту для українців беззаперечна!
Щиро вітаємо вас із професійним святом – людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто її найбільше потребує в нашому суспільстві.
Сердечно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії, і нехай добро, дароване вами, повертається до вас сторицею! Нехай ваше життя буде сповнене оптимізмом, надіями і мріями.
З повагою Світловодська районна державна адміністрація.