30 червня – День Світловодського району

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СВІТЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ!

Наша земля багата славними традиціями, незабутніми трудовими і ратними звершеннями кожного з поколінь, що творили славну історію Світловодщини.

Історія району розпочинається у 1923 році, але історія нашого краю, одного з мальовничих куточків Кіровоградщини та й і всієї України, сягає глибини віків. Історія – це не тільки те, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам’ятати. Відрадно, що за роки становлення і розвитку Світловодського району його жителям є чим пишатися, на кого рівнятися. Про це свідчить і багата історична спадщина нашого району, і люди, які за свої трудові здобутки занесені до Книги Пошани Світловодського району.
Прагнення до позитивних змін і сьогодні об’єднує всіх нас – працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, підприємців, промисловців – усіх, хто спрямовує власний потенціал та досвід, сили та знання на благо нашого краю. Наше завдання – зберегти надбання минулого, ні з чим незрівнянну святу духовність нашого працелюбного народу, примножувати красу і славу Світловодщини, маленьку але неповторну часточку нашої прекрасної Батьківщини.

Бажаємо всім жителям району добра, благополуччя, здоров’я, достатку і щастя! Нехай обходять стороною вас негаразди, а кожен прожитий день приносить лише радість і задоволення.

Сергій ТВЕРДОВСЬКИЙ,
голова районної
державної адміністрації.

Роман ДОМБРОВСЬКИЙ,
голова
районної ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"