30 років ми чуєм відлуння війни

15 лютого відбулися урочистості, приурочені до Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів та 30-ій річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Афганістану.
Урочистий мітинг розпочався о 10.00 біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям. До присутніх звернувся голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський. Афганська війна тривала 9 років 1 місяць і 19 днів. Що б не говорили про ту війну, наші солдати вчинили так, як велів їм їхній військовий обов’язок, як підказувала їм їхня совість.

  • Шановні друзі! Сьогодні ми зібралися, передусім, для того, аби вшанувати пам’ять загиблих солдат, які віддали свої життя у чужій стороні; щоб віддати належну шану живим солдатам-афганцям, а також тим воїнам, які у складі миротворчих сил воювали на території інших держав, – розпочав свій виступ керівник району. – Ви з честю виконали свій обов’язок, ви стали для молодших поколінь прикладом мужності і честі. Ми також вшановуємо і тих людей, які взяли в руки зброю, аби захищати нашу землю, коли вона була беззахисною перед ворогом. Вічна слава загиблим! Шана і подяка – живим! Слава Україні!, завершуючи, сказав Сергій Твердовський.

Після виступу усі присутні на мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку та вшанували пам’ять загиблих солдат хвилиною мовчання.

Світлана Калугіна.

Фото Юлії Калугіної

 

Поширити
"Вісті Світловодщини"