35 дітей відпочинуть у ДЗОВ «Дружба»

Не один рік за ініціативи районної влади для дітлахів незахищених категорій населення Світловодщини організовується відпочинок у оздоровчих таборах. Цього року 35 маленьких жителів району вранці, 7 серпня, зібралися на центральній площі міста, звідки вирушили до ДЗОВ «Дружба» (с. Войнівка, Олександрійський р-н).
На відпочинок дітей проводжали не тільки рідні, а й посадовці. Побажати доброго відпочинку прийшли заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Володимир Похілов, керівник апарату Світловодської РДА Олександр Кондратенко, заступник керівника апарату Світловодської РДА Валерія Нівакшонова та, звичайно, начальник управління соціального захисту населення Світловодської РДА Андрій Поварчук, чий підрозділ займався саме організацією поїздки у ДЗОВ «Дружба».
– 31 путівку було придбано за кошти районного бюджету – це 24 дитини з багатодітних та малозабезпечених сімей, 3 дитини, які опинилися в складних життєвих обставинах та 4 дитини, позбавлені батьківського піклування. Решту 4 профінансували з обласного бюджету – одна дитина зі статусом внутрішньо-переміщеної особи, одна дитина учасника бойових дій та двоє дітей з малозабезпеченої сім’ї – говорить Андрій Поварчук. – Загалом, у цьому році районним бюджетом передбачено 200 тис. грн. на оздоровлення.
Нинішнього року за кошти державного бюджету у МДЦ «Молода гвардія» було оздоровлено дитину з багатодітної сім’ї і дитину, чий батько є учасником бойових дій; дві дитини з багатодітних сімей і дитина-сирота оздоровлювалися у МДЦ «Артек». Також за кошти обласного бюджету в 2019 році у ТОВ «КО «Перлина Чорномор’я» було оздоровлено двоє дітей, батько яких є учасником бойових дій і ще четверо дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей оздоровлювалися в ДЗОВ «Чайка» (м. Гайворон).
27 серпня завершиться четверта зміна у ДЗОВ «Дружба» і наші дітлахи повернуться додому. Щиро віримо, що вони добре відпочинуть та наберуться сил перед початком нового навчального року.
Ніна Сокуренко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"