5 мільйонів буде спрямовано на соціально-економічний розвиток завдяки нардепу Олесю Довгому

5 мільйонів гривень субвенції із державного бюджету буде спрямовано на соціально-економічний розвиток 102-го округу, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2018 р. № 867-р.
За пропозицією народного депутата Олеся Довгого, до переліку включено на наступні об’єкти:
м. Світловодськ, смт. Власівка та Світловодський район – 1 млн. 345 тис. грн.:

 1. 160 тис. грн. для придбання музичних інструментів, меблів, комп’ютерної техніки, обладнання для Власівської дитячої музичної школи, дитячої школи мистецтв, художньої школи та музичної школи м. Світловодська.
 2. 110 тис. грн. для придбання спортивного обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування для Світловодського міського спортивного комплексу імені А.Тузовського та для Світловодської КДЮСШ.
 3. 240 тис. грн. для придбання комп’ютерної техніки та інтерактивного обладнання для Світловодської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 та для Світловодської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.
 4. 120 тис. грн. для придбання спортивного обладнання та інвентарю для закладів освіти м. Світловодськ та смт. Власівка.
 5. 100 тис. грн. на придбання музичного обладнання та/або комп’ютерної техніки для Світловодського міського Палацу культури та купівлю музичного обладнання та комп’ютерної техніки для Власівського Будинку культури.
 6. 150 тис. грн. на придбання стоматологічної установки для Озерської АЗПСМ.
 7. 125 тис. грн. на придбання вуличних тренажерів та/або спортивно-ігрового дитячого майданчика для сіл Золотарівка та Вільне Світловодського р-ну.
 8. 100 тис. грн. для придбання меблів, обладнання, інвентарю для кабінету фізики комунального закладу “Глинське навчально-виховне об`єднання “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад”.
 9. 100 тис. грн. для придбання вуличних тренажерів та спортивно-ігрового обладнання для комунального закладу “Глинське навчально-виховне об`єднання “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад”.
 10. 75 тис. грн. на придбання комп’ютерної техніки, обладнання, устаткування, меблів та предметів довгострокового користування для Власівського пансіонату для ветеранів війни та праці з геріатричним відділенням.
 11. 20 тис. грн. на придбання музичного та звукового обладнання для сільського Будинку культури с. Іванівка Світловодського району.
 12. 15 тис. грн. на придбання комп’ютерної техніки в бібліотеку с. Золотарівка Світловодського району.
 13. 30 тис. грн. на придбання мультимедійного обладнання та комп’ютерної техніки для Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
 14. ОТГ Велика Андрусівка – 100 тис. грн.
 15. 100 тис. грн. – на придбання вуличних тренажерів та/або спортивно-ігрового дитячого майданчика.

Місто Знам’янка та Знам’янський район отримають 335 тис. грн.
Новгородківський район – 400 тис. грн.
Олександрівський район – 1 млн 934 тис. грн.
Онуфріївський район – 886 тис. грн.
Завдяки активній співпраці народного депутата Олеся Довгого з бюджетним комітетом Верховної Ради, представниками Уряду, місцевою владою і громадами, за минулі роки вдалось залучити близько 70 млн грн на соціально-економічний розвиток 102-го округу. Гроші було спрямовано на ремонт дахів, капітальні ремонти у школах, будівництво котелень автономного опалення, будівництво доріг, ремонт лікарень тощо. Окрім цього кошти спрямовувались на оновлення матеріально-технічної бази шкіл, ФАПів, закладів культури та бібліотек.
На всіх нових об’єктах після надходження коштів на рахунки органів місцевої влади, розпочнуться планові ремонтні роботи та закупівля обладнання.
Із повним переліком об’єктів можна ознайомитись на сайті Кабінету Міністрів України, Розпорядження №867-р.

Аліна Світла.