6 червня – День журналіста

ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ СВІТЛОВОДЩИНИ!

Щиро вітаємо вас із професійним святом. Цей день об’єднує людей творчої неспокійної професії. Це свято людей, які своєю працею роблять вагомий внесок у формування громадської думки, виховання високих моральних якостей, сприяють розбудові держави.

Ваше повсякденне самовіддане служіння обраній справі, оперативність та ексклюзивність винагороджуються вдячністю ваших читачів, слухачів та телеглядачів. До вас прислухаються, вам вірять та часто шукають вашої підтримки. Тому будьте наполегливими на творчому шляху.

Нехай ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди будуть злободенними, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей, а журналістська праця постійно служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоди у суспільстві.

У день професійного свята зичимо вам, шановні журналісти, творчих успіхів, високих злетів, реалізації найсміливіших задумів та невичерпної енергії для втілення їх у життя, а ще – добрих і позитивних новин, сили духу, натхнення, гострого пера, міцного здоров’я, щастя, удачі та творчих успіхів!

Сергій ТВЕРДОВСЬКИЙ,
голова районної
державної адміністрації

Роман ДОМБРОВСЬКИЙ,
голова
районної ради

Поширити
"Вісті Світловодщини"