6 червня журналісти України відзначали своє професійне свято

Напередодні Дня журналіста, 3 червня Олександрійська районна рада та районна державна адміністрація запросили працівників медіа Олександрійщини, аби засвідчити їм свою повагу та оголосити спільні подяки за щоденну клопітку роботу.
Після офіційної частини регіональні журналісти поспілкувалися з головою районної ради Сергієм Ракутою та заступниками голови районної державної адміністрації Романом Домбровським, Валерієм Больботом, Сергієм Афанасьєвим і керівником апарату Олександрійської РДА Олександром Лисенком.
Тем для обговорення було багато, але журналісти торкнулися лише основних: у якому форматі відбуватиметься співпраця щодо висвітлення діяльності органів районної влади та налагодження каналів комунікації між районною владою і територіями укрупненого району.
Після філіжанки кави та спільного фото, журналісти разом із представниками влади поклали квіти до меморіальної дошки  на честь відомого земляка, Почесного громадянина міста Олександрії, лікаря, журналіста, краєзнавця Анатолія Кохана.
А по обіді журналістів Кіровоградщини вітали у Кропивницькому.
Урочистості з нагоди професійного журналістського свята відбулися в театрі корифеїв ім. М.Кропивницького за участю голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної та голови обласної ради Сергія Шульги.
В рамках урочистостей керівництво області нагородило переможців обласної журналістської премії. У номінації «Журналістика» перемогла головний редактор газети “Знам’янські вісті” Надія Коленченко. У номінації “Телерадіожурналістика” переможцем обласної журналістської премії стала ведуча на телеканалі “Вітер” Дарина Романська. У номінації «Фотожурналістика» – фотокореспондент міста Кропивницького (“Вечірня газета”) Олександр Шулешко.
Також журналістам вручили почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради.
Відзнаки від Кіровоградської обласної організації Національної спілки журналістів своїм колегам  вручив голова обласної спілки журналістів України Петро Мельник.