9 травня – Cвято Перемоги

670

9 травня по всіх сільських радах Світловодського району відбулися урочисті мітинги, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У кожному селі на урочистостях були присутні представники районної державної адміністрації та районної ради. Голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський побував у с. Глинськ, голова районної ради Роман Домбровський – у Великій Скельовій, заступник голови РДА Володимир Похілов – у Григорівці, заступник голови районної ради Олексій Шаповал – у Федірках тощо.
Під час мітингів люди згадали усіх, хто віддав життя за визволення від фашистської навали рідний кран, свою Батьківщину, інші держави Європи.
Біля пам’ятників загиблим воїнам з’явилися свіжі квіти, вінки та гірлянди, виготовленні школярами.
Виступаючи перед присутніми, голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський закликав усіх свято пам’ятати героїчний подвиг наших солдат, які і в далекі 1941-1945 роки, і в нинішній час відстоювали і відстоюють наше майбутнє, майбутнє нашої держави.
Після урочистостей представники районної державної адміністрації та районної ради, сільські депутати на чолі із сільськими головами відвідали вдома учасників бойових дій і вручили їм продуктові пакети, зібрані за спонсорської допомоги ПП «Віктор і К».
Сергій Твердовський разом із Володимиром Похіловим та Григорівським сільським головою Надією Невкритою побували в гостях в учасника бойових дій у Другій світовій війні Андрія Даниловича Бур’янського.
Керівники району та с. Григорівки щиро привітали ветерана з Днем Перемоги, побажали йому довгих років життя. Сергій Сергійович вручив Андрію Андрійовичу грошову допомогу та продуктовий пакет.
Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"