Акція просвітницько-профілактичних заходів у навчальних закладах Світловодського району

256

Світловодський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочав акцію просвітницько-профілактичних заходів у навчальних закладах Світловодського району, з метою профілактики підліткової злочинності, негативних явищ в молодіжному середовищі, шкідливих звичок та інше.

Протягом другого тижня квітня працівники Центру відвідували Іванівську, Захарівську, Федірківську та Глинську школи. Працівники Центру розповіли дітям про те, що не буває поганих людей, а є лише причини чи проблеми, які спричиняють погані вчинки, поведінку, що потрібно допомагати людям в ситуації, якщо сім’я, дитина чи підліток потрапляють у складні життєві обставини.

Керівник Центру Микола Середенко підкреслив, що проблема – це лише тимчасове явище, в будь-якому випадку вона вирішиться, потрібен лише час. Краще звернутися за допомогою до батьків, вчителів, старших товаришів, тобто людей, яким довіряють або, навіть, до Центру, де завжди готові вислухати та дати пораду. Досвід завжди перемагає і долає будь-які негаразди.

Поширити
"Вісті Світловодщини"