АКЦІЯ Зробимо Україну чистою!

29 квітня учні Глинської школи долучилися до проведення Всеукраїнської акції «Les`t Do It, Ukraine!», покликаної поліпшити екологічний стан нашої держави, сприяти розвитку волонтерського руху у цьому напрямку заради спільного прагнення розбудови екологічного сектору.

Волонтерський загін на чолі з заступником директора з виховної роботи Анною Мірошник та вчителем географії Сергієм Немазаним очищали русло річки Цибульник. А це виявилося роботою не з легких, враховуючи той факт, що цим питанням багато років ніхто не займався. Та й роботи учням було б трохи менше, якби деякі громадяни усвідомлювали, що навколишнє середовище – не смітник, і ми самі відповідаємо за чистоту дому, у якому ми живемо. Краще та комфортніше життя не прийде, якщо ми не зробимо його таким.

«Зробимо рідне село та Україну чистою разом!» – під таким гаслом працювали волонтери школи в рамках акції. Чи багато зробили учні? Певно, що так. Сподіватимемося, що чистота сподобається усім, і зможе стримати чиюсь недбалу руку від бажання викинути сміття у річку.