Американський білий метелик

Під час обстеження на початку червня на території району відмічається наявність яйцекладок шкідника. За оптимального температурного режиму близько 23-24 градусів відродження личинок очікується з 8-12 червня.

Найбільш ефективні період боротьби з шкідником коли личинки знаходяться у павутинному гнізді, це 1-3 вік розвитку гусені. У цей чай ефективна боротьба механічним способом, шляхом зрізування і спалювання гнізд. Також можна застосувати засоби захисту рослин згідно із Списком препаратів дозволених для застосування в Україні на 2018 рік. Починаючи з п’ятого віку гусениці розповзаються по усьому дереву, що ускладнює боротьбу з ним. Щоб запобігти появі  другої генерації яка буде в десятки разів більшою чим  перша генерація,  необхідно максимально знищити гусениць першої генерації.  Збережіть свої плодові та декоративні  насадження від знищення.

Головний спеціаліст-фітосанітарний інспектор Управління  фітосанітарної безпеки   Держпродспоживслужби в Кіровоградській області                      А.Омельченко

тел. 05236 2 37 28

Поширити
"Вісті Світловодщини"