Андрій Коломійцев провів особистий виїзний прийом

481
прийом Коломійцев

12 вересня у кабінеті голови районної державної адміністрації Сергія Твердовського відбувся особистий прийом громадян, який провів заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Коломійцев. На особистому прийомі разом із обласним чиновником працював голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, його заступник Володимир Похілов, керівники окремих структурних підрозділів РДА.

прийом Коломійцев

Коломійцев

На особистий прийом до Андрія Коломійцева звернулися представники професійно-технічного училища №5 з проханням посприяти вирішенню питання щодо ремонту дороги «Знам’янка-Подорожнє» (Рибницька), адже нею дістаються до вищезгаданого навчального закладу студенти зі Знам’янського району. Ця траса перебуває на балансі Служби автомобільних доріг, тому здійснювати ремонт власним коштом немає можливості. Андрій Коломійцев повідомив, що очікується надходження додаткових коштів на фінансування робіт з утримання автодоріг, тому Світловодський район може розраховувати на додаткове фінансування саме для ремонту цієї дороги.

Наступне питання стосувалося виділення коштів на ремонт Микільської школи. Про це із заступником голови ОДА говорили Микільський сільський голова Володимир Щукін та директор Микільської школи Валентина Томєва. Володимир Щукін зазначив, що проектно-кошторисну документацію на виконання ремонтних робіт школи було розроблено ще у 2013 році, до цього часу щорічно оплачувалася експертиза, але за відсутністю коштів школа не ремонтується. Андрій Коломійцев запевнив, що у наступному фінансовому році кошти на ремонт школи будуть виділені у разі участі Микільської школи у процесі впровадження освітніх реформ, а саме – входження до навчально-виховного об’єднання, адже пріоритетним завданням держави на сьогодні є поновлення матеріально-технічної бази опорних шкіл та їх філій в межах навчально-виховних об’єднань.

Під час прийому було розглянуто питання щодо отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під кладовище та сміттєзвалище на території Озерської сільської ради.

Після роботи в кабінеті заступник голови ОДА разом із керівництвом району побував на території, де проводяться роботи щодо берегоукріплення Кременчуцького водосховища (Великоандрусівська ОТГ).

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.