Андрія Ільїна представлено до нагороди «Народний герой України»

510

9 червня у приміщенні Кіровоградського академічного обласного укра­їнсь­кого музично-драматичного те­атру ім. М. Кропивницького відбулася 23-тя урочиста церемонія нагородження недержавним орденом «Народний Герой України». Імена тих, хто мав отримати цю нагороду, обрала Нагородна Рада.

Серед 11 бійців, представлених до нагороди (4 посмертно) і наш земляк, командир взводу 17-ого батальйону 57-ої бригади Андрій Ільїн, який загинув 22 січня 2015 року. Нагороду отримала мама бійця Дарія Ільїна.

Вперше звання «Народного героя» було присвоєно жінці-бійцю, яка загинула, рятуючи поранених під час бою. Катерина Носкова воювала у складі цієї ж 57-ї бригади, яка формувалася в Кропивницькому.
Нагороди вручав батько загиблого Героя Небесної Сотні Володимир Голоднюк та актриса і режисер, Заслужений діяч мистецтв України Катерина Степанкова.

Для всіх Героїв, їхніх рідних та близьких, а також гостей заходу звучали авторські вірші у виконанні режисера, пісні від батька загиблого спецназівця і виступи місцевих колективів.

Ніна Сокуренко.

Поширити
Відповідальний секретар редакції газети «Вісті Світловодщини», журналіст.