Автомобільний рух через Світловодськ заблоковано

540

Вчора вантажні фури були заблоковані у Світловодську.

Водіям запропоновула їхати через місто Дніпро, тобто повертати назад, накидаючи 300 зайвих кілометрів. Вони обурювалися, бо ж дороговказ про об’їзд стоїть лише біля АЗС, за кілька кілометрів до Світловодська, а Кременчуцький і Черкаський мости закриті.

Виникла ця ситуація це через капітальний ремонт дороги на вулицях міста. Тому міська влада вирішила повернути рух автотранспорту через інші вулиці. Про це рішення повідомили на сайті міської ради. Але, з мешканцями названих вулиць, по яких мав їхати транспорт, не порадилися і обурені люди заблокували розбиті дороги для великовантажного транспорту.

Міський голова Валентин Козярчук публічно волів посадити всіх, хто перекривав дороги, на 15 діб, звинуватив поліцію у бездіяльності і пошкодував, що не існує йому підпорядкованої муніципальної поліції, яка б карала усіх неслухняних за його вказівкою, передає Світловодськ.

Начальник Світловодського відділу поліції Андрій Гулий має іншу точку зору. Він вважає, що з мешканцями вулиць Першотравневої та Володимира Сосюри слід було б провести роз’яснювальну роботу, заздалегідь підремонтувати дороги на вказаних вулицях, а не обмежуватися повідомленнями голів квартальних комітетів.

«Куди їхати водіям ми вказати не можемо, хоча і намагаємося розвертати великовантажний автотранспорт. Складаємо протоколи про адміністративне порушення. Наразі мій заступник Юрій Ковальов зустрічається з заступником міського голови Дмитром Дмитришиним, разом шукають вихід із ситуації, що склалася», — сказав Андрій Гулий.

Заступник міського голови Дмитро Дмитришин попросив оприлюднити інформацію про те, що рух транзитного транспорту через Світловодськ заборонено у найближчі 55 днів, доки не буде відремонтовано дорогу по вулиці Єгорова. Дозволено курсувати нашими вулицями лише місцевому транспорту, що доставляє вантажі на місцеві підприємства.

Джерело