Березневий калейдоскоп

177

Свято жінки для Глинської громади розпочалося вже 7-го березня, хоча погодні умови ніяк цьому не сприяли – на вулиці вночі хурделило, а на ранок почався рясний дощ. Та це не завадило сільському голові Аріфу Різаєву привітати жінок – працівниць дитячого садочка, сільської ради та працівників культури живими квітами, солодощами та щирими побажаннями до свята. А вже ввечері в приміщенні Будинку культури відбувся концерт для жінок села “Свято весни, жінки, краси”. Гарний настрій та прекрасні вітання линули для односельців від учасників художньої самодіяльності – вокального колективу “Вербиченька” та фольклорного колективу “Криниченька”, хореографічних колективів “Конвалія” та “Аметист”, солістів Віктора Сердюченка, Володимира Антіпова, Любові Мукосій, Валентини Шанко, Олени Драглюк та ведучої свята Тетяни Стецунової. Із задоволенням глядачі слухали нові пісні у виконанні новоутворених дуетів Ольги Стояновської та Валентини Паращук, які виконали пісню “Оренбургский пуховый платок», а також Надії Обермот з Антоніни Кожуховської, які подарували присутнім українську пісню “Ой, вербиченько, біле личенько”.

Всіх присутніх із святом привітав сільський голова Аріф Різаєв, а жінки-учасниці святкового дійства отримали в дарунок живі квіти.

Відзначаючи роковини з дня народження Тараса Шевченка, в Глинській бібліотеці було оформлено книжкову виставку “Сторінками творчості Великого Кобзаря”, яку мали змогу оглянути всі відвідувачі закладу. А з дітьми 5 -го та 6-го класу школи бібліотекар сільської бібліотеки Тетяна Стецунова провела усний журнал “Іду з дитинства до Тараса”, де учні мали змогу ознайомитися з основними фактами біографії Великого кобзаря, згадати доленосні події його життя, послухати найкращі поетичні твори та взяти участь у вікторині “У вінок Кобзареві”. Учні розділилися на дві команди “Кобзарики” та “Шевченкознавці” та змагалися між собою, відповідаючи на запитання вікторини. Перемогу здобула команда “Шевченкознавці”, до якої увійшли учні 6-го класу.

17-го березня у приміщенні сільської бібліотеки відбулося засідання куртка “Ерудит”, яке бібліотекар присвятила творчості Наталії Забіли. Нещодавно була 115 річниця від дня її народження, тож діти із задоволенням ознайомилися з біографією письменниці, відвідали Парк казок, де згадали відомі казки, ознайомилися з невідомими: “Казка про яблучко, срібну мисочку та сміливу хвору дівчинку”, “Черевик, соломинка та булька” та іншими. А в провулку Загадковім діти відгадували загадки Н. Забіли. Майдан Оповідань зустрів присутніх оповіданнями письменниці “Ведмедикова хатка”, “Олівець-малювець”.

Поширити
"Вісті Світловодщини"