«Без мрії не можна жити, без мрії не можна любить»

  942

  34 роки ці слова є лейтмотивом народного аматорського вокального ансамблю «Мрія» Світловодського районного Будинку культури. І всі ці роки цей колектив є одним з найкращих і колективів Кіровоградщини. Кожен період творчої діяльності ансамблю «Мрія» є цікавим і неповторним .

  Так 16 червня на Бульварному узвозі відбулося свято пісні, яке подарували всім присутнім – Дипломанти Всеукраїнського фестивалю вокально-хорового мистецтва « Калиновий спів», фестивалю української народної творчості «Степограй» народний аматорський вокальний ансамбль «Мрія».

  Учасниці ансамблю Олена Куциба, Любов Воловик, Катерина Бутенко, Марина Дуженкова, Ірина Коваль, Надія Грижунова і керівник ансамблю Юлія Мартиненко – неповторні особистості, які разом творять цей прекрасний колектив.

  Сьогодні це повністю оновлений склад колективу і його керівнику Юлії Мартиненко за невеликий проміжок часу вдалося згуртувати молодих перспективних, безмежно закоханих у пісню учасниць, підібрати репертуар. Пісні у їх виконанні тривожать душу і серце. Про це свідчили гучні оплески та вигуки «Браво» шанувальників творчості колективу на звітному концерті.

  Народний аматорський вокальний ансамбль «Мрія» привітав перший заступник голови Світловодської РДА Сергій Орленко.

  В концерті також взяли участь народний аматорський вокальний ансамбль «Відлуння», керівник Олександр Безуглов, концертмейстер Василь Кузьменко, Володимир Котляр, ансамбль бального танцю «Славутянка», Центру дитячої та юнацької творчості, керівник Володимир Шабалін.

  Ведучі концерту Катерина Піскова та Микола Фокасій представляли колектив та гостей свята. Сценарист та режисер концерту – провідний методист з театрального жанру Ольга Тітова та звукооператор Юрій Лядов створювали святковий настрій.

  Любов Воловик,
  методист з вокально-хорового жанру.