Безпека праці – запорука збереження життя

292

27 квітня, напередодні Всесвітнього дня охорони праці, у сесійній залі адмінбудинку відбулася семінар-нарада, де розглядалися питання охорони праці. У нараді взяли участь представники підприємств, установ та організацій різних форм власності, закладів освіти Світловодщини та інші.

Перед присутніми виступали начальник Держпраці у Кіровоградській області Сергій Подорожній,  головний дер­жавний інспектор Анатолій Шумейко, начальник сектору цивільного захисту Світловодської РДА Лариса Самойленко та інші.

Виступаючі доповідали про запобігання нещасних випадків на виробництві та забезпечення безпеки праці молодих працівників, важливість питання охорони праці в організації роботи підприємств та установ; ділилися власним досвідом роботи та закликали відповідально ставитися до порядку безпечної організації праці.

В рамках семінару були нагороджені представники підприємств різних форм господарювання, де на високому рівні проводиться робота щодо організації безпечних умов праці.

На завершення семінару Сергій Подорожний зустрівся з представниками ЗМІ Світловодщини та розповів про роботу управління в напрямку легалізації праці.

Ніна Сокуренко.