«Бібліочитання – 2018: читати – це круто!»

«Без пристрасті до книжки людині недоступна культура
сучасного світу, інтелектуальне та емоційне вдосконалення»
В.О.Сухомлинський
У Світловодській районній бібліотеці завершилася дитяча акція «Бібліочитання – 2018: читати – це круто!», яку бібліотека ініціювала серед дітей влітку. За її умовами потрібно було завітати до бібліотеки, стати її читачем, вибрати для себе книгу поза шкільною програмою, прочитати її та написати відгук на прочитане у бібліотеці. Основна мета акції, яку ставили бібліотекарі, – підтримка та поширення серед дітей позитивної думки про читання, популяризація найкращих дитячих видань та просування читання серед школярів. Працівники бібліотеки намагалися привернути увагу, викликати емоційну реакцію, бажання зацікавитися книгою.
Протягом кількох місяців у різний час до районної біб­ліотеки від учасників акції почали надходити конверти з враженнями про прочитані книги. Цікавими були відгуки на книги авторів української та світової літератури, а саме: Зірки Мензатюк, Всеволода Нестайка, Джанні Родарі, Анджея Малешка, Олександра Волкова, Астрід Ліндгрен, Володимира Рутківського, Ярослава Стельмаха, Василя Сухомлинського а також на казки Європи та легенди про Україну.
Оргкомітет бібліотеки, на чолі з її керівником Юлією Похіловою, вирішили відзначити за найбільшу кількість прочитаних книг та активну участь у акції учня 4 А класу міської школи №10 Нікіту Ткаченка. Він отримав велику подяку, книгу від бібліотеки та подарунки від спонсорів.
Усі інші учасники акції були нагороджені заохочувальними подарунками і подяками. Ними стали читачі сільських бібліотек та школярі міських шкіл: Катерина Стеценко учениця 4 класу, та Іван Стеценко, учень 7 класу із села Нагірного, Богдан Циганов, учень 6 класу із села Велика Андрусівка, Тимофій Андрієвський, учень 4 А класу ЗОШ №3, Артем Сабінін, учень 5 А класу ЗОШ №2, Костянтин Курусь, учень 3 А класу, і Віолета Барвінська, учениця 5 А класу ЗОШ № 10, Ливада Мирослава, учениця 3 А класу ЗОШ № 7.
Також було вирішено відзначити найменшого дворічного читача Богдана Шкірая та його маму Ларису Віталіївну за привчання свого синочка до книги. Богданчик особисто отримав подяку і розвиваючу книжку від бібліотеки, а також подарунок від спонсора.
Приємно визнати те, що у наш інформаційний час, який стрімко розвивається, мами, бабусі й тата підтримуюсь своїх дітей у їхніх пристрастях до читання, виховують любов до книги.
Хочемо подякувати нашим спонсорам: директору магазина «Глобус» Н. Кривченко, та приватному підприємцю, представнику Світловодського відділення компанії «Фаберлік Україна» Н. Кімбірській, за надані подарунки для учасників бібліотечної акції.
Вчені запевняють, що читання розширює світогляд, розвиває креативність, знижує рівень стресу на 68%, покращує пам’ять, сприяє розвитку мовлення й концентрації. Хочете перевірити такий ефект на собі? Розгортайте книжку.
Чекаємо вас у наступному році на зустрічі у колі книг!
Світловодська районна бібліотека.

Поширити
"Вісті Світловодщини"