Бібліотеки – учасники вебінарів

275
Вебінари 28-29 листопада

Вебінари 28-29 листопада

28 листопада, в рамках Міжнародного року сталого розвитку туризму, районна бібліотека брала участь у обласному вебінарі «Роль бібліотек у розвитку туристичного краєзнавства», організатором якого виступила Кіровоградська обласна біб­ліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Районна бібліотека поділилася досвідом з теми розвитку туристичного краєзнавства бібліотек Світ­ловодського району. Учасники вебінару пе­ре­глянули електрон­ні пре­зентації з інноваційними напрямками турис­тично-краєзнавчої діяльності інших бібліотек.

29 листопада районна бібліотека спільно з бібліотекарями Анною Якименко з Подорожнього та Надією Скринько з Великої Скельової стали учасниками іншого вебінару – з екологічної просвіти населення, організатором якого виступила Кіровоградська обласна універсальна на­укова бібліотека імені Д.Чижевсь­ко­го. Цікавим до­свідом по­ділилися доповідачі з Орхуського центру екологічної інформації, створеного на базі відділу документів з питань економіки, виробництва та природничих наук Кіровоградської ОУНБ.

Тетяна Гуріна, бібліотекар районної бібліотеки.