Будівлі закладів освіти пройдуть технічну експертизу

322

Як відомо, спортивна зала Озерського НВК потребує ремонту – несучі конструкції покрівлі втратили свою несучу здатність, і це призвело до часткового руйнування – дах міг будь-якої миті повністю обвалитися.

Процес технічного обстеження будівель і споруд у закладах освіти регулюється постановою Кабінету міністрів України від 12 квітня 2017 року №257 про затвердження порядку обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва. Для визначення технічного стану будівлі необхідно укласти договір із спеціалізованою організацією, яка має законодавчо обґрунтований дозвіл на проведення технічних експертиз.

Світловодською районною державною адміністрацією було дано доручення відділу освіти та відділу регіонального розвитку, містобудування та житлово-комунального господарства РДА провести технічне обстеження конструкції будівлі Озерського НВК, яке невдовзі було виконано. Після проведення експертизи було визначено пошкоджені ділянки конструкції та прийнято рішення про розробку проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту перекриття школи.

Для попередження виникнення подібних ситуацій у закладах освіти району, Світловодська РДА надала доручення відділу освіти спільно з відділом регіонального розвитку, містобудування та житлово-комунального господарства РДА провести технічну експертизу будівель закладів освіти. Після перемовин із організацією, яка займається проведенням технічних експертиз, було досягнуто домовленості, згідно з якою подібна експертиза освітніх закладів пройде в усіх закладах освіти Світловодщини. Спеціалісти планують розпочати свою роботу на початку опалювального періоду, аби у разі виникнення проблемних питань Світло­водська РДА та районна ра­да мали час закласти кошти у бюджет для їх вирішення на наступний рік.

Ніна Сокуренко.

Поширити
Відповідальний секретар редакції газети «Вісті Світловодщини», журналіст.