Будівництво на контролі

720

В Україні активно відбуваються реформотворчі процеси. Особливо важливими є реформи, які стосуються роботи освітніх закладів. Світловодщина є активним учасником впровадження реформ, зокрема і освітніх. Нещодавно було зареєстроване ще одне, Глинське, навчально-виховне об’єднання, до якого увійшли Федірківська, Іванівська Захарівська, та, відповідно, Глинська школи з опорною школою у с. Глинськ. Керівником НВО призначено Андрія Москаленка.

Директор Великоскельовської школи Раїса Швець та голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський у приміщенні майбутнього дитячого садка.
Директор Великоскельовської школи Раїса Швець та голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський у приміщенні майбутнього дитячого садка.

Наразі в цьому НВО відбувається будівництво дошкільного навчального закладу на базі Захарівської школи. Загальна вартість проекту – більше 1 млн. грн., з яких 500 тисяч – кошти державного бюджету.

Аби цей проект реалізувався, працювали всі, починаючи від депутата Верховної ради Олеся Довгого. Саме за його сприяння із державного бюджету були виділені кошти на це будівництво. Фактично у рівних долях до реалізації цього проекту долучилася районна та сільська влада – з районного та сільського бюджетів було виділено по 250 тис. грн. Проектно-кошторисну документацію також було виготовлено за кошти сільського бюджету, а це 35 тис. грн.

Минулого тижня голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський побував на будівництві цього, а також Великоскельовського дошкільного навчального закладу на базі Великоскельовської школи Павлівського НВО. Метою поїздки було проконтролювати хід будівництва, адже є певні зобов’язання перед громадами цих сіл – прийняти їх у експлуатацію в жовтні цього року.

Наразі там вже проведено близько 80% від загального об’єму робіт, тому є впевненість, що все буде зроблено вчасно.
Слід зазначити, що на ці два заклади вже закуплено меблі, посуд, побутову техніку тощо.

Керівник підрядної будівельної організації Олександр Осадчий запевняє, що будівництво відбувається в межах запланованих термінів. Більше того, є роботи, виконані за власної ініціативи. Так, у Захарівському НВО будівельники вирішили утеплити не лише добудову, а й усе приміщення дитячого садочка. Це дасть можливість і теплову енергію заощаджувати, і стимулюватиме місцеву владу утеплити усе приміщення навчального закладу.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.