Будьмо господарями на своїй території!

637

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», спільного розпорядження об­ласної державної адміністрації та обласної ради «Про проведення в області Всеукраїнської акції з благоустрою «За чис­те довкілля»», закликаю жителів Світловодського району активно долучитися до вищезазначеної загально­української акції.

Щороку, як тільки сходить сніг, жителі Світловодщини в рамках акції «За чисте довкілля», яка стартує 31 березня, розпочинають генеральне прибирання своєї території. До кінця квітня сільські громади висаджують сотні квітів, дерев та кущів, примножуючи зелені насадження нашого краю. Цей рік не буде винятком.

Я переконаний: жителі Світловодщини не залишаться осторонь і візьмуть активну участь в акції «За чисте довкілля». Слід прибрати територію біля своїх будинків, облаштувати сільські паркові насадження, впорядкувати території біля пам’ятних місць.
Всім відома народна мудрість: «Чисто там, де не смітять». Я закликаю всіх небайдужих громадян: давайте разом будемо слідкувати за чистотою наших лісосмуг, узбіч доріг. У гостей нашого краю думка про Світловодщину складається відразу після того, як вони перетинають межу нашого району. Нехай свідченням нашої гостинності будуть чисті ліси, узбіччя доріг, берегів водойм. Будьмо господарями на своїй землі!

Сергій Твердовський,
голова Світловодської районної
державної адміністрації.

Поширити
"Вісті Світловодщини"