Будьте уважні до свого здоров’я

314

Минулого тижня громадянин, який на той час перебував на території Світловодського району, відчув себе зле і викликав карету швидкої допомоги, яка мала до нього приїхати зі Світловодська. Цього разу все закінчилося добре, загрози життю людини немає, але могло б бути й по-іншому, аби проблеми зі здоров’ям виявилися серйознішими, а карета швидкої допомоги дещо припізнилася.

На території району працюють ряд медичних закладів, у тому числі і Озерська медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Станом на 01.01. 2017 року вказана амбулаторія укомплектована медичними кадрами на 100%. При чому, це висококваліфіковані медичні працівники, які мають достатній досвід роботи. Очолює амбулаторію сімейний лікар Тетяна Олександрівна Малик, вона ж організовує та надає цілодобову медичну допомогу жителям Озерської, Великоскелівської та Миронівської сільських рад у разі їх звернення до медичного закладу, а при необхідності – вирішує питання виклику екстреної медичної допомоги або транспортування хворого до відділення Світловодської ЦРЛ автомобілем медамбулаторії.

Адміністрація КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради» постійно проводить роботу щодо покращення матеріально-технічного стану усіх медичних закладів району: забезпечує медикаментами для надання невідкладної медичної допомоги населенню дільниці, дрібним медичним інструментарієм, пально-мастильними матеріалами та інше. У травні 2017 року, завдяки підтримці голови районної державної адміністрації Сергія Твердовського та депутатського корпусу районної ради, в Озерській медамбулаторії загальної практики сімейної медицини з’явився гараж для санітарного автомобіля на загальну суму 50 тис. грн., за що велика вдячність керівництву району від медичних працівників Озерської амбулаторії.

Шановні жителі району!

Згідно із чинним законодавством пацієнти мають можливість реалізовувати своє право на охорону здоров’я, включаючи вільний вибір лікаря, вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій і закладу охорони здоров’я. Але пам’ятайте, що в умовах активного впровадження медичної реформи в Україні наразі медичні заклади первинної ланки, до якої відносяться і медичні амбулаторії загальної практики сімейної медицини, мають все необхідне обладнання та медичні засоби, аби надати пацієнту першу медичну допомогу. Не забувайте про це і, за необхідності, звертайтеся до місцевих медичних працівників. Це може зберегти ваше здоров’я, а то, можливо, й життя.

Світлана Березюк,
головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної
допомоги Світловодської районної ради».

Поширити
"Вісті Світловодщини"