Бюджет на 2018 рік прийнято

377

21 грудня депутати районної ради провели засідання останньої в цьому році, двадцять шостої сесії. Відбулося воно на території Великоскельовської сільської ради – депутаті та всіх запрошених гостинно приймали в актовій залі управління каналу Дніпро-Інгулець.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Роман Домбровський щиро подякував керівництву управління каналу Дніпро-Інгулець за багаторічну співпрацю і вручив заступнику начальника УКДІ Віктору Бурлаці нагрудний знак Світловодського району.

Віктор Панасович, у свою чергу, коротко розповів про роботу підприємства, яке очолював багато років.

Сесія розпочалася прийняттям порядку денного, до якого ввійшли такі питання: «Про стан виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-вересень 2017 року», «Про дотримання в районі законодавства України у сфері пенсійного забезпечення», «Про стан протипожежної безпеки в районі», «Про Програму формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу Світловодського району на 2018-2020 роки», «Про внесення змін до районної цільової соціальної програми «Молодь Світловодщини» на 2016-2020 роки», «Про затвердження Статуту Озерського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної державної адміністрації Кіровоградської області у новій редакції», «Про внесення змін до Програми виконання заходів з енергозбереження, поліпшення матеріально-технічної бази, створення належних умов для захисту інформації при казначейському обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в Світловодському управлінні Державної казначейської служби України Кіровоградської області на 2016-2017 роки», «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №176 «Про районний бюджет на 2017 рік» в редакції рішення від 06 січня 2017 року №179», «Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2018 рік», «Про затвердження районного бюджету на 2018 рік», «Про звіт голови районної ради», «Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення у 2017 році районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень» та інші – всього 23 питання.

Оскільки усі питання були ретельно опрацьовані на засіданнях постійних комісій, сесія пройшла досить швидко і злагоджено – рішення приймалися одноголосно.

Так, звітуючи перед депутатами про стан виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-вересень 2017 року, начальник управління економіки та розвитку торгівлі РДА Наталія Гаврилюк зазначила, що за результатами 9 місяців Світловодський район знаходиться на 4-у рейтинговому місці серед інших районів області. Цей показник є запорукою того, що за результатами року Світловодщина втримається у першій п’ятірці. Усе заплановане на 2017 рік виконано, а деякі позиції навіть кращі від запланованих.

Коротко доповідали й інші виступаючі.

Без особливого обговорення депутати районної ради прийняли районний бюджет та програму соціально-економічного розвитку району на 2018 рік. Більш детально депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації про здійснення у 2017 році районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень та звіт про роботу голови районної ради Романа Домбровського. Виступи керівників району супроводжувалися відеослайдами та оглядовим документальним фільмом (про це читайте у першому номері газети від 05.01. 2018 року).

На завершення виступів керівники району щиро подякували народному депутату України Олесю Довгому, депутатам обласної, районної та сільських рад за тісну спів­працю. Щирі слова вдячності звучали і на адресу сільських голів, місцевих підприємців та сільгоспвиробників, усіх, хто своєю працею сприяв розвитку нашого краю.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.