«Чарівна україночка» – конкурс краси і творчого таланту

26 жовтня у міському Палаці культури пройшов конкурс «Чарівна україночка», у якому взяло участь 8 конкурсанток.

Директорка Палацу культури Лариса Ляшенко розповіла, що вже давно в планах було провести конкурс, в якому могли б взяти участь жінки усіх вікових категорій. Організаторкою та режисеркою заходу виступила Марина Салабутіна, але їй допомагав фактично весь колектив Палацу культури.
Красуні Світловодська Алла Криницька, Тетяна Клічук, Анна Хлівна, Марина Летюка, Тамара Зозуля, Юлія Солодовнік, Марина Дуженкова та Ксенія Бондаренко змагалися за титул «Чарівна україночка» у різних номінаціях. Учасниці презентували себе в українських костюмах та розповідали про себе, демонстрували свої творчі таланти, а під час третього, завершального, конкурсу красуні приміряли образ осені.
За рішенням журі, титул «Міс Талановитість» отримала Алла Криницька, «Міс Елегантність» ‒ Юлія Солодовнік, «Міс Щирість» ‒ Марина Летюка, «Міс Ніжність» ‒ Тетяна Клічук, «Міс Фантазія» ‒ Тамара Зозуля, «Міс Грація» ‒ Анна Хлівна. Усі вони отримали гарні подарунки: від управління культури та туризму, від народного депутата України Олеся Довгого, від турагенції «Coral Travel», від спортклубу «Легіон», від майстринь міського Палацу культури, від магазинів квітів та подарунків «Ніка», від кав’ярень «Тясицу», «Ласкава» та «Coffee Time». Третє місце конкурсу «Чарівна україночка» виборола Анна Хлівна. Вона, окрім згаданих вище подарунків, отримала подарунок від міського голови – абонемент на 2 особи на усі концерти та вистави до міського Палацу культури на 6 місяців. Звання віце-міс виборола Ксенія Бондаренко, а разом із короною – і сертифікат на вікенд для двох по Україні від турагенції «Coral Travel». Переможницею конкурсу «Міс чарівна україночка – Світловодськ – 2019» стала Марина Дуженкова. Вона також отримала і головний приз – вікенд на двох до Європи від турагенції «Coral Travel». «Приз глядацьких симпатій» дістався Юлії Солодовнік.
Не менш приємними були і музичні паузи між виступами конкурсанток. Свій творчий талант глядачам дарували Павло Аболмасов, клуб танцю «Денс Ф’южн», вокальні ансамблі «Явір», «Голубка», вихованці школи моделей та естетичного розвитку «U’model» та інші.