Чемпіонат України з хортингу

287

16-18 березня у Києві пройшов чемпіонат України з хортингу серед молодших юнаків, кадетів, юніорів та дорослих (8-9, 10-11, 12-13, 14-15, 16-17, 18 та старше років) у розділах «Двобій» і «Форма».

Відбір команди Світловодщини проводився відповідно з результатами чемпіонату Кіровоградської області з хортингу, який пройшов 4 березня, тож надія на гарні результати була міцною і непохитною.

Фундаментальні принципи – це принципи роботи команди, які були витримані. Тренери-викладачі займались навчально-тренувальною роботою та підготовкою бійців до змагань. Світловодська районна державна адміністрація в особі голови Сергія Твердовського та його заступника Володимира Похілова вирішували всі проблеми пов’язані з підготовкою, поїздкою та виступом. Адміністрація комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Світловодського району» займалась як підготовкою самої команди так і допусками, дозволами, формуванням заявок та реєстрацією бійців та команди Світловодщини, адже чемпіонат України – це змагання найвищого рівня і останній крок до чемпіонату Світу.

Команда Світловодщини була представлена в повній віковій гамі від 8 років до 18+ включно, в складі команди 7 дівчат. Всі без винятку проявили себе з позитивної сторони, переборюючи всі негаразди і труднощі на шляху до перемоги.

Київ зустрів нашу команду суровим зимовим норовом: сніг, мороз, крига і 600 участників, кожен з яких приїхав тільки за перемогою.

Так, було важко, лячно, але сформована особистість справжнього воїна з залізним характером і непохитною волею дала результат. Кожна вікова група розділена на вагові категорії була наповнена до максимуму, бійці проводили до 5 поєдинків на хорті. Знесилені, виснажені, але задоволені результатом вийшли з спорткомплексу за опівніч а саме в 0130 ночі.

А ось і результат розділу «Двобій» та «Форма» найкращий результат серед команд Кіровоградської області.

3 золотих медалі: Вакуєв Данило 17 років до 60 кг, Трехманенко Даниїла 18+ до 60кг, Скоренцова Анастасія 15 років 60-65кг.

4 срібних медалі: Данилів Руслан 15 років 45-50кг, Сергієнко Олександра 15 років 55-60кг, Скоренцова Анастасія (розділ «форма»), Скоренцова Ірина 11років 45-50кг.

2 бронзових медалі: Мусієнко Сергій 15 років 70+ кг, Сіренко Діана 8 років 20-25 кг.

Окрема подяка тренерам-викладачам, які не тільки професійно підготували бійців до виступу довівши свій професійний рівень підготовки і майстерність викладання, але і в котре пережили ці змагання своїм серцем і душею. Ми Вам дуже вдячні: Анатолій Скоренцов, Євгеній Скоренцов, Борис Денисенко, Ігор Дмітрієв, Микола Нейбургер.

Директор КЗ «КДЮСШ Світловодського району» Володимир Мусієнко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"