Чергове засідання госпітальної ради відбулося в м. Олександрія

233

16 травня у конференц-залі КЗ «ЦПМСД м. Олександрія» відбулося чергове засідання госпітальної ради Олександрійського госпітального округу.  Засідання госпітальної ради пройшло під головуванням заступника міського голови м. Олександрія, голови госпітальної ради Л. Сосни.

На порядок денний було винесено такі питання: обговорення та затвердження Положення про госпітальну раду Олександрійського госпітального округу;  обговорення та затвердження графіку засідань госпітальної ради Олександрійського госпітального округу на 2018 рік; ознайомлення з пропозиціями громадських організацій щодо залучення до роботи в госпітальній раді Олександрійського госпітального округу представників громадськості; визначення та затвердження механізмів комунікації між членами госпітальної ради Олександрійського госпітального округу.

Після обговорення було затверджено Положення про госпітальну раду Олександрійського госпітального округу та Графік засідань госпітальної ради Олександрійського госпітального округу на 2018 рік.

Наступне засідання госпітальної ради заплановано на 20 червня 2018 року в м. Олександрія.

У липні 2018 року члени госпітальної ради приїдуть до м. Світловодська на чергове засідання.

Юрій Котенко,

головний лікар Світловодської ЦРЛ.

Поширити
"Вісті Світловодщини"