Четверте літо неоголошеної війни

536

Тільки перемога, інакше не може бути. Передали гостинці від підприємств, жителів району та міста, поспілкувались з комбатом Олександром Щербиною і бійцями 2 МБ цього ж батальйону. А далі дорога в Водяне і Опитне. Зустрілись з нашими земляками з 42 ОМПБ. Багата наша Світловодщина на справжніх воїнів, мужні і сильні наші сини. До позицій бійців нас супроводжував заступник комбата Андрій Швець уродженець Павлівки. Отримали добрячу дозу адреналіну, але нічого – обійшлося. А в Опитному зустріли нашого земляка з Григорівки – легендарного Браконьєра (Андрій Обрезків).

Опитне в котре викликало гнітюче враження – розбомблене, розстріляне і понівечене. Колись тут лунали пісні і дитячій сміх, а зараз, якщо не має обстрілів, гнітюча тиша, навіть пташки не співають. Навіщо, Господи, за що? Розмовляючи з Андрієм запитала, чи проживає хтось поряд. Проживає, старенька бабуся Рая. Вся вулиця розбита, а її дім наші бійці періодично «латають». Взяли тушонку, хліб, халву, кетчуп і майонез (все Світловодське) та вирушили до бабусі. Коли її побачили, в кожного з нас защемило серце… маленька, худенька, в зношеному одязі (в Опитному немає ні світла, ні води), але скільки надії і віри в старих очах. «Мої рідненькі, ви прийшли до мене… я ж так люблю людей, як і квіточки…». Сини в Донецьку, раніше приїздили з невістками і онуками, а зараз ні… Ми ледве вирвались від бабусі Раї, їй так хотілось говорити і говорити, ще довго дріботіла за нами, а потім повернулась і пішла – згорблена, самотня, покинута мама.

По дорозі додому в Водяному зустріли комбрига 57 бригади Дмитра Красильникова, поспілкувались, комбриг подякував за допомогу всім жителям Світловодщини.

Ось так коротенько, бо про все не можна, і фото не всі, але головне, що ми зустрілись і передали все, що просили бійці. Але якби не наші волонтери-благодійники і не байдужі прості люди, цієї б поїздки не було.

Щиро дякую і низько вклоняюсь за надану продукцію і фінансову підтримку засновнику ПП Віктор і К Віктору Королю, депутату районної ради, керівнику ТМ «Світ сир» та фермерського господарства «Корида» Олегу Медянику, СПД Коханюк «Світловодська Паляниця», колективу Управління каналу Дніпро-Інгулець, Віктору Регеші, Валерію і Ользі Ворончук, Андрію Пєшехонову, Ользі Скрипці, Олені і Олександру Дзюникам, міському осередку ВО «Батьківщина» Таїсії Гончаренко і Сергію Волохову, Станіславу Гоменюку із Подорожнього за військову палатку (2 МБ 17 ОМПБ). Жителям сіл Глинськ і Микільське за домашню консервацію і овочі. Вірі Фетісовій за каву і чай.

А як же без маминих смаколиків? Пиріжки, пироги, трубочки, шарлотки – це Аня Збираник, Еля Задорожня, Таня Курка, Надія Стрижак, Оксана Ляшенюк, Наталія Задорожня. І звичайно ж мої «кмітливі ручки», невтомні дівчата-волонтери – вісім маскувальних сіток, три «кікімори» і гостинчики бійцям.

Дарія Ільїна,
Олександр Скотніков,
Дмитро Стрижак.

Поширити
"Вісті Світловодщини"