Четвертий день змагань на Чемпіонаті України з пішохідного та велосипедного туризму завершився

190

туризм

Учасники Чемпіонату з пішохідного туризму продовжували проходити коротку дистанцію зв`язок «Смуга перешкод» IV класу довжиною до 600 м. За день дистанцію пройшло 19 зв`язок. Під час проходження дистанції команди показали досить високий рівень підготовки. За результатами змагань на цій дистанції першість отримали зв`язки з гілки А: І місце – Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, ІІ – місце – Миколаївська область, ІІІ місце – Тернопільська область; з гілки Б І місце – Херсонська область, ІІ місце – Миколаївська, ІІІ місце – Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Всі труднощі вже позаду, залишилося нагородити команди. Переможцями 46 Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків стали наступні команди:

І місце – Херсонська область

ІІ місце – Миколаївська область

ІІІ місце – м. Київ.

Переможцями 5 Чемпіонату України з велосипедного туризму серед юнаків стали наступні команди: