Чілдрен Кінофест

З 25 травня по 3 червня в Україні проходив Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

У 2017 році стрічка «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» стала переможцем фестивалю «Чілдрен Кінофест». Тому 1 червня у Міжнародний день захисту дітей районна бібліотека запропонувала до показу саме цю стрічку. Фільм переглянули діти 2-го загону з дитячого табору «Сонечко», який діє при СЗШ №10. Кіноробота створена за мотивами однойменної книги казкових романів для дітей Джорджії Бінг. Це чарівна історія дівчинки з притулку, яка знайшла таємничу старовинну книгу про гіпноз. Ця книга відкриє для сирітки дивовижну здатність – змушувати людей робити все, що вона забажає і допоможе змінити її життя.

Після перегляду діти обговорили поняття неправди, чесності та дружби, інтереси і мотиви вчинків дівчинки-сирітки у прагненні стати зіркою, оцінювали деякі кадри зі стрічки.

Перегляд стрічки можна замовити, зателефонувавши до районної бібліотеки: 2-37-97.

Поширити
"Вісті Світловодщини"