Чому мені, Боже, ти крила не дав…

885

Були б крила, облетіли б усю передову, провідали б наших бійців, заглянули б у кожну шпаринку, але, на жаль…

16 липня виїхали в зону АТО. Без сюрпризів не обійшлося – в Павлограді «піймали» цвяха, тому в 17 ОМПБ приїхали з запізненням.

В батальйоні траур – загинув чудовий боєць Дмитро Наумов. Сумно і боляче. Вічна пам’ять тобі, синочку.

Передали нашому підшефному батальйону генератор на 6 кВт, три акумулятори, засоби гігієни, продукти харчування і маскувальні сітки. А далі Піски. Спочатку зустрілися з нашими захисниками, а потім нас провели в інше місце, де нас чекала ще одна зустріч із земляком Миколою Литвиненком. Коля говорить: «Думаю, які волонтери мене тут знайшли… А побачив – зрадів. Передали мамині смаколики та інші гостинці». Іване Мусійовичу, Ольго Миколаївно, ви маєте гордитися своїм ріденьким сонечком – справжній боєць!

Поспілкувались з комбатом, подивились фільм про Піски, мертві Золоті Піски Донбасу…

Далі Опитне. Теж передали гостинчики, а нас пригостили смачним солдатським борщем.

Ну і, звичайно ж, відвідали вже знайому бабцю Раю. Наші волонтери передали купу клунків з одягом і взуттям та й ми від себе – ковдру і продукти. З Опитного польовими дорогами дібрались в Авдіївку в 72 ОМПБ, теж до нашого земляка. А тут не обійшлось без пригод – занесло нас. Але все добре, що добре закінчується.

Ось так коротко. Про все написати не можу і фото усі теж не висвітлюю – обіцяла.

Привезли від 57 ОМПБ і від 17 ОМПБ грамоти і бойові подяки нашим благодійникам і небайдужим людям.

Щиро дякую і низько кланяюсь за допомогу директору ТОВ «Мас–Агро» Івану Середі, керівнику ТОВ «Земля і люди» Айкараму Тартикяну, депутату Світловодської районної ради Віталію Німцю, колективу управління каналу «Дніпро-Інгулець»; жителям Глинська, Григорівки, Великої Андрусівки і Подорожнього; Валерію Масолову, Анні Коночкіній, Наталії Козловській, Наталії Курченко, Наталії Задорожній та Валерію Ворончуку. Спасибі моїм «кмітливим ручкам» за 4 маскувальні сітки (100 м²).

Дарія Ільїна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"