Чи можна убезпечити себе від захворювання на рак?

  Як стверджують деякі науковці стверджують, що рак – це не захворювання, а лиш брак вітаміну В17.
  Згадайте, як в старі часи мореплавці страждали від хвороби під назвою цинга; багато хто навіть помирав від неї! Потім виявилось, що цинга – це всього лише дефіцит вітаміну C.
  З раком та ж історія. Ось що треба знати про профілактику і лікування раку. Оскільки рак може викликати брак в організмі B17, досить щодня з’їдати по 15-20 абрикосових кісточок (ядер).
  Їжте паростки (бруньки) пшениці.
  Паростки пшениці – чудовий засіб від раку. Це краще джерело рідкого кисню і лаетрилу – найсильнішого з усіх протиракових речовин. Ця речовина міститься в яблучних кісточках і є екстрактом вітаміну B17 (амігдаліну).
  За словами д-ра Гарольда Мэннера, автора книги “Смерть раку”, ефективність лаетрилу при лікуванні раку складає зверху 90%.
  Джерелом амігдаліну (вітаміну B17) є:
  Кісточки або насіння фруктів (містять найвищу концентрацію вітаміну B17 в природі). Сюди входять і кісточки яблук, абрикос, персиків, груш і чорносливу.
  Бобові і злаки, у т. ч. паростки квасолі і горох.
  Горіхи: гіркий мигдаль (найбагатіше джерело вітаміну B17 в природі) та індійський мигдаль.
  Ягоди: усі види шовковиці, малина, полуниця.
  Насіння: кунжут і льняне.
  Крупи: овес, ячмінь, бурий рис, пшениця, пшоно, льон і жито.
  Також цей вітамін міститься в пивних дріжджах, і в гарбузі.
  Перелік антиракових продуктів.
  Абрикоси (кісточки); кісточки/насіння інших фруктів(яблук, вишень, персиків, чорносливу, слив, груш); квасоля; боби; паростки пшениці; мигдаль; малина; бузина; полуниця; ожина; журавлина; гречка; сорго; ячмінь; пшоно; кеш’ю; макадамия (киндаль); паростки квасолі.
  Головна причина виникнення раку – попадання в організм часток посудомийного засобу і рідкого мила. Як би ретельно ви не обполіскували посуд, все одно якісь частки миючого засобу залишаться і потраплять у ваш організм.
  Якщо ви не хочете повністю відмовлятися від цих шкідливих рідин, є просте рішення: розбавте засіб для миття посуду (і рук) оцтом в пропорції 50:50. От і все!
  БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я!